Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Contact adressen




HSV Het Voornse Kanaal 
Duindoornstraat 28   
3222 XE Hellevoetsluis
IBAN : NL79 INGB 0000 6258 00 
KvK nr : 40385113

Bestuur:



Voorzitter
W.H.(Wim) van Amen 
06-36015395
voorzitter@hsvhetvoornsekanaal.nl
Secretaris
L.M. (Leo) Munter   (vacature)
06-25119399
secretariaat@hsvhetvoornsekanaal.nl
Penningmeester
L.M. (Leo) Munter 

penningmeester@hsvhetvoornsekanaal.nl
Commissaris
M(Mario) Roobol
06-46881180
commissaris@hsvhetvoornsekanaal.nl
Commissaris
K. van Rijen   
06-41244736
Commissaris
Commissaris
Commissaris
D. van der Velde            06-25493298
M. aan de Wiel               06-15330230
M. Roobol- Nuis            06- 46881180


Adviseur
R.G. (Roel) Kwak









Commissie Jeugd:
 Mirabel  Roobol-Nuis (vz)

jeugd@hsvhetvoornsekanaal.nl    Voorzitter

Jantina   Vaandrager  
vaanburg@tiscali.nl    Penningmeester

Dennis Verwey
Mitchel Slavenburg



Ed Verwey
Sander Bravenboer
Jean v Marion














Commissie Roofvis: 



                        









Commissie Veteranen:
Jan Jobse  (vz)
06-12788530
j.jobse6@upcmail.nl

Ger v/d Nieuwendijk
06-48556127
g.nieuwendijk4@upcmail.nl

Ruud Roelofsen 
0181-314447


Martin Spaans

06-42800570


Commissie Water & Visstand: 
Wim van Amen  (vz)
06-36015395
wateren@hsvhetvoornsekanaal.nl

Jan de Bruin
06-53726965

Leo Munter
06-25119399

Commissie Witvis :
Leo Munter   (vz)
06-25119399
witvissen@hsvhetvoornsekanaal.nl

Wim van Amen
06-36015395wateren@hsvhetvoornsekanaal.nl








Commissie Zeevis: (opgeheven)















Controleurslijn :

06-41023573





Controleur:
Koen van Rijen  (VZ)
06-41023573


Jan Jobse



Manuel Aandewiel


Joop Flohil



Leo Munter 
Wauter Dupon  
T Smalheer

controleurs@hsvhetvoornsekanaal.nl







Reserve Controleurs




Wim van Amen









Webmaster :
Jaap Jansen
06-55501805
webmaster@hsvhetvoornsekanaal.nl








Verkooppunten : 
Hengelsport De Catfish
0181-329700

FaunalandLuesing 
0181-315927




Drukwerk: