Contact adressen




HSV Het Voornse Kanaal 
Duindoornstraat 28   
3222 XE Hellevoetsluis
IBAN : NL79 INGB 0000 6258 00 
KvK nr : 40385113

Bestuur:



Voorzitter
Manuel aan de Wiel   interim voorzitter)   Vacature
06 15330230
maandewiel@hotmail.nl
Secretaris
Daan vander Velde    interim secretaris)   Vacature
06 25493298
daan.van.der.velde@swisssense.nl
Penningmeester
L.M. (Leo) Munter 

penningmeester@hsvhetvoornsekanaal.nl
Commissaris
M(Mario) Roobol
06-46881180
commissaris@hsvhetvoornsekanaal.nl
Commissaris





Adviseur
R.G. (Roel) Kwak









Commissie Jeugd:
 Mirabel  Roobol-Nuis (vz)

jeugd@hsvhetvoornsekanaal.nl    Voorzitter

Jantina   Vaandrager  
vaanburg@tiscali.nl    Penningmeester

Dennis Verwey
Mitchel Slavenburg



Ed Verwey
Sander Bravenboer
Jean v Marion














Commissie Roofvis: 



                        









Commissie Veteranen:
Jan Jobse  (vz)
06-12788530
j.jobse6@upcmail.nl

Ger v/d Nieuwendijk
06-48556127
g.nieuwendijk4@upcmail.nl




Martin Spaans

06-42800570


Commissie Water & Visstand: 
Mario Roobol

wateren@hsvhetvoornsekanaal.nl

Jan de Bruin
06-53726965

Leo Munter
06-25119399

Commissie Witvis :
Leo Munter   (vz)
06-25119399
witvissen@hsvhetvoornsekanaal.nl











Commissie  Karper
Kees Sloof
Manuel aan de @Wiel

Daan van der Velde













Controleurslijn :

06-41023573





Controleur:
Daan van der Velde (hoofd controleur)
06-41023573


Jan Jobse



Manuel Aandewiel





Leo Munter 
Wauter Dupon  
T Smalheer

controleurs@hsvhetvoornsekanaal.nl







Reserve Controleurs








Webmaster :


webmaster@hsvhetvoornsekanaal.nl








Verkooppunten : 
Hengelsport De Catfish
0181-329700

FaunalandLuesing 
0181-315927




Drukwerk: